okna lublin

Ślusarka aluminiowa

Aluminium to wyjątkowy materiał – lekki, wytrzymały i długowieczny. W ofercie znajdą Państwo ślusarkę aluminiową, którą produkujemy z profili METRA. Nasze wyroby są stabilne, odporne na zmienne czynniki atmosferyczne a przy tym estetyczne i łatwe w pielęgnacji. Powierzchnia profili jest zabezpieczona poprzez anodowanie lub powlekanie proszkowe.

Oferujemy ślusarkę w pełnej palecie kolorystycznej RAL oraz w oryginalnych kolorach RAFAELLO o matowej powierzchni i stonowanych barwach, które łatwo wkomponować zarówno w nowe budynki jak i restaurowane.
Dzięki różnym wariantom kształtów profili, w połączeniu z ich właściwościami technicznymi, możemy wyprodukować każdy rodzaj ślusarki otworowej – okna i drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz, drzwi antypaniczne, przesuwne, wahadłowe lub otwierane automatycznie, witryny, fasady, ogrody zimowe. 
W zależności od potrzeb możemy zastosować wkłady szybowe o różnej grubości lub szklenie pojedynczą szybą.
Wszystkie wyroby spełniają europejskie normy w zakresie wytrzymałości, szczelności, izolacji cieplnej i akustycznej – daje to Państwu gwarancję trwałości, komfortu i funkcjonalności.

« wstecz mapa serwisu Drzwi i Okna Lublin © MEGA Plast - 2020

okna lublin
MEGA Plast sp. z o. o.
ul. Miętowa 3
20-387 Lublin (Głusk)
tel/fax (81) 751 88 87
tel/fax (81) 751 88 90
info@megaplast.pl
okna@megaplast.pl
Realizacja PanGrosik