okna lublin

Okucia

Nasze okna wyposażamy w najwyższej klasy okucia SIEGENIA-AUBI, które zapewniają doskonałą szczelność szkrzydeł i bezawaryjne, długoletnie funkcjonowanie. 
Specjalna, srebrna powłoka zabezpiecza je przed korozją i doskonale komponuje się z szarymi uszczelkami, tworząc harmonijną całość.

Kupując naszą stolarkę, możecie Państwo dokonać wyboru – zamówić okna wyposażone w okucia standardowe lub okna z okuciami wzbogaconymi o dodatkowe funkcje. Możemy zastosować wiele rozwiązań technicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Jeżeli zależy Państwu na większym komforcie, warto wybrać jedną lub kilka dodatkowych funkcji.

  • Hamulec okienny - pozwoli na unieruchomienie otwartego skrzydła w wybranym położeniu za pomocą klamki – funkcja ta szczególnie sprawdza się w oknach balkonowych.
  • Domknięcie drzwi balkonowych – specjalny uchwyt i zatrzask przy drzwiach balkonowych, który umożliwi domknięcie ich od zewnątrz, po wyjściu na balkon, czy werandę oraz ułatwi otwarcie, tak by można było z powrotem wejść do domu.
  • Obniżona klamka – rozwiązanie przydatne przy wysokich skrzydłach oraz dla osób niepełnosprawnych.
  • Okucia antywyważeniowe – zapewnią podwyższony poziom bezpieczeństwa.
  • Otwieracze naświetli – idealne rozwiązanie dla wysoko położonych lufcików; sterowane mechanicznie lub elektrycznie, szczególnie przydatne w obiektach użyteczności publicznej.
  • Okucia podnoszono-przesuwne – można je zastosować przy dużych przeszkleniach, w drzwiach tarasowych, stworzą komfortowe wyjście do ogrodu.
  • Okucia składano-przesuwne – idealne do pomieszczeń z balkonem lub tarasem, umożliwią złożenie skrzydeł i łatwe przesunięcie ich na boki.

 
Uzupełnieniem naszej oferty są klamki podwyższające estetykę, komfort i bezpieczeństwo użytkowania okien:

  • klamki z przyciskiem lub klamki z kluczykiem - zapewnią bezpieczeństwo dla dzieci oraz ochronę przed złodziejem,
  • inteligentne klamki Secustik, z dodatkowym, słyszalnym sygnałem bezpieczeństwa - więcej informacji na temat klamek Secustik znajdziecie Państwo w zakładce Aktualności.

« wstecz mapa serwisu Drzwi i Okna Lublin © MEGA Plast - 2020

okna lublin
MEGA Plast sp. z o. o.
ul. Miętowa 3
20-387 Lublin (Głusk)
tel/fax (81) 751 88 87
tel/fax (81) 751 88 90
info@megaplast.pl
okna@megaplast.pl
Realizacja PanGrosik