okna lublin

okna lublin

Aktualności

Poniżej znajdują się aktualne informacje na temat nowości i promocji dotyczących naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Żaluzje w oknach – znowu modne! (31-01-2017)

Do niedawna, żaluzje okienne kojarzyły się z niemodnym, topornym stylem i zostały wyparte przez roletki materiałowe. Obecnie, znowu wróciły do łask i cieszą się coraz większym zainteresowaniem projektantów i stylistów.

czytaj więcej...
Czy zabezpieczyłeś już okna przed zimą? (19-12-2016)

Opady śniegu, mróz, wiatr, wilgoć niekorzystnie wpływają stan okien. Odpowiednia pielęgnacja i konserwacja przygotuje je na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Podpowiadamy - co możesz zrobić samodzielnie?

czytaj więcej...
Rolety wewnętrzne – podpowiadamy co warto wybrać? (05-12-2016)

Planując wymianę okien na nowe, warto pomyśleć również, o doborze odpowiednich osłon okiennych. Obecnie, największym zainteresowaniem cieszą się rolety materiałowe.

czytaj więcej...
Drzwi balkonowe przesuwne – lekkość i komfort przesuwania. (26-09-2016)

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się przesuwne drzwi tarasowe. To idealne rozwiązanie zapewniające przestrzeń i dużą ilość światła we wnętrzu oraz komfortowe wyjście na taras lub do ogrodu.

czytaj więcej...
5 powodów, dla których warto wybrać okna MEGA Plast (25-08-2016)

Zakup okien do domu, to bardzo ważna decyzja. Okna, które kupicie, powinny być energooszczędne, funkcjonalne, estetyczne i przede wszystkim - solidnie wykonane. Przedstawiamy 5 powodów dla których warto wybrać okna MEGA Plast.

czytaj więcej...
Szarości są nadal w modzie! 10 nowych kolorów okien PCV. (15-07-2016)

Od lipca rozszerzyliśmy naszą ofertę okien PCV o kolejne kolory w odcieniach szarości, aluminium, beżów i brązów. To właśnie te kolory, zgodnie z minimalistycznymi trendami, najczęściej pojawiają się na elewacjach nowoczesnych budynków.

czytaj więcej...
Jakie nawiewniki do okien? (23-06-2016)

Na naszej stronie pojawił się nowy artykuł, w którym wyjaśniamy, jak ważna jest wentylacja pomieszczeń oraz podpowiadamy, jakie rozwiązania możecie zastosować, aby zapewnić dobrą wymianę powietrza w pomieszczeniach.

czytaj więcej...
Nie wiesz, jak dbać o stolarkę? Sprawdź w naszym dziale z poradami (10-05-2016)

W naszym artykule, jaki pojawił się na łamach naszego działu z poradami, podpowiadamy jakie środki zastosować do czyszczenia okien i drzwi z PCV i Aluminium, jak często smarować uszczelki i czy pielęgnacja okien z szybami zespolonymi jest rzeczywiście uciążliwa.

czytaj więcej...
Zamów okna przez formularz wyceny okna. Przyznamy dodatkowy RABAT. (08-03-2016)

Przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dla każdego Klienta, który złoży zamówienie na okna PCV w Lublinie za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy rabat w wysokości dodatkowych 2%. Więcej w dzisiejszym wpisie.

czytaj więcej...
Super promocja na okna 3-szybowe. Sprawdź szczegóły. (22-02-2016)

MEGA Plast wprowadza zmiany do swojej oferty okien z pakietami 3-szybowymi. Wybrane modele zostały przez nas objęte atrakcyjnymi upustami sięgającymi do nawet 38%. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w naszych aktualnościach oraz bezpośredniego kontaktu z zespołem MEGA Plast.

czytaj więcej...

Strona: 1 z 4
1 2 3 4 »
« wstecz mapa serwisu Drzwi i Okna Lublin © MEGA Plast - 2019

okna lublin
MEGA Plast sp. z o. o.
ul. Miętowa 3
20-387 Lublin (Głusk)
tel/fax (81) 751 88 87
tel/fax (81) 751 88 90
info@megaplast.pl
okna@megaplast.pl
Realizacja PanGrosik